Anadolu Yakasında Kurye Hizmeti

EXPRESKURYE günün her saati Istanbul’un her semtinde hizmet vermektedir

Anadolu yakasında Moto kurye hizmetleri bir merkezden yönetilerek gerçekleştirilmektedir.Anadolu yakasında veya İstanbul’un neresinde olduğunuz önemli değildir. İhtiyaç duyduğunuz anda 0216 661 5 777 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 17 yıldır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek anadolu yakasından isteyeceğiniz her semte gönderiniz 30 dakika içerisinde motorlu kuryemiz ile teslim alınacaktır.

Anadolu Yakasında Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kozyatağı, Dudullu, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Kavacık, Beykoz, Kadıköy, Üsküdar, Altunizade ve tüm semtlerde kuryelerimiz günün her saatinde bulunmakta ve her türlü gönderilerinizi İstanbul genelinde hangi semte olursa olsun birkaç saat içerisinde teslim etmekteyiz. Moto kurye hizmetini sadece kendi adresinizden bir şeyler göndermek için değil İstanbul’un her hangi bir semtindeki bir adresten veya birden fazla adreslerden alınarak sizlere gelmesi gereken şeylerin aldırılmasında da kullanabilirsiniz. Örneğin şirketinizin İstanbul geneli otuz mağazasından alınacak hesap raporlarını üç saat içerisinde İstanbul genelinde hizmet vermekte olan otuz farklı kuryemiz ile aldırarak sizlere kısa süre içerisinde ulaştırabiliriz. Bu hizmeti her gün aynı saatte düzenli olarak da gerçekleştirebiliriz. Anadolu Yakasında kurye hizmetlerimiz ile İstanbul’un en uzak noktası ve yoğun trafiği sizleri düşündürmeden her türlü taşımacılık işlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Ayrıca Arabalı Kurye hizmetimiz ile Anadolu Yakasından tüm İstanbul geneline veya İstanbul genelinden sizin adresinize her türlü hacimli taşımacılık işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Moto kurye hizmeti gibi birkaç saat içerisinde hafif kargo araçlarımız ile hızlı taşımacılık işlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz ile şirketler araç ve şoför bulundurma durumundan kurtulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden Andolu Yakasından Arabalı Kurye hizmeti fiyatlarımızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Express Kurye © Expres Moto Kurye | Acil Kurye | Uçak Kargo 2017