Göktürk moto kurye 0542 264 66 21

kemerburgaz-kurye

EXPRES KURYE GÖKTÜRK ŞUBESİ İLE HİZMETİNİZDEDİR. 0212 419 50 77

Göktürk moto sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz.

Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Göktürk Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Göktürk Kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Göktürk Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Expres kurye ayrıcalığından faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir.

60 dk da teslimat yapılan acil kurye hizmetimizden yararlanmak için 0542 264 66 21 den arayabilir veya whatsapp dan kayıt verebilirsiniz.

Artık ödemelerinizi Havale veya kredi kardı ile ödeme yapabilirsiniz.motorsiklet-hareketli-expreskurye

Göktürk, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Eyüp ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında doğusunda ve güneyinde Mithatpaşa mahallesi; kuzeyinde Odayeri; batısında ise Pirinççi köyleriyle komşudur. İstanbul’un tanınmış yerleşimlerinden Kemerburgaz semti de idari olarak Göktürk mahallesi sınırları içinde bulunmaktadır.