Bayrampaşa kurye
9 Haz

Bayrampaşa kurye

  • By: Expres Kurye
  • Avrupa Yakası
  • Bayrampaşa kurye için yorumlar kapalı

 Bayrampaşa moto kurye

Trafik, ne kadar kalabalık olursa olsun, motor kurye firmamız bir adresten diğerine, gönderi, davetiye, dağıtım, zarf, insert, belge gibi taşınabilir dökümanları güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Bayrampaşa moto kurye olarak her geçen gün, daha kaliteli ve daha hızlı bir hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Transfer ve lojistik sektörüne farklı bir boyut kazandıran moto kurye hizmetleri, birçok yönden köklü değişiklikleri de beraberinde getirmiştir.

Alternatif olarak değerlendirilebilecek kargo şirketlerine göre, çok daha hızlı, sorunsuz ve güvenlidir. Hangi semtte olursanız olun, aynı gün içerisinde kargo şirketleri vasıtasıyla transfer edilecek gönderiler istediğiniz adrese ulaşmaz. Fakat Bayrampaşa moto kurye hizmetimiz sayesinde İstanbul bölgesi içerisinde istediğiniz adrese en fazla 120 dakika içerisinde ulaşacaktır. Eğer gönderimin teslim alındığı ve teslim edildiği adres birbirine yakınsa bu süre 60 dakikaya kadar düşecektir. Önemli dökümanlar, aciliyet ihtiva eden belgeler ve diğer taşınabilir ürünleriniz moto kurye firmamız ile güvenle ve kısa zamanda ulaştırılacaktır.

, , , , , , , ,

Express Kurye © Expres Moto Kurye | Acil Kurye | Uçak Kargo 2017